rüya tabirleri

Rüya tabirleri;
Isinizden istifa ettiginizi gördüyseniz, is yasaminiz için yeni girisimlerde bulunacak, fakat istediginizi elde edemeyeceksiniz demektir. Baskalarinin istifa etmesi, kötü haberler alacaginiza isarettir.

IBADET
Bu rüya tabirleri daima iyiye yorulur. Rüyada ibadet ettigini gören kisi sikintilarindan ve sorunlarindan kurtulur. Rüyada ibadet ederken görmek, ailenin mutlu yasami olacagina isarettir. Eski rüya tabirleri durumundan daha iyi durumu gelir.
http://islamiruyatabiri.net

IÇ ÇAMASIRI
Rüya tabiri iç çamasiri görmek çok degerli hediye demektir. Iç çamasirini çikarmak ise, islami rüya tabirleri, eger dikkatli olunursa hafif atlatilacak hastaliga isarettir.

IÇMEK:
Hem iyiye hem de kötüye yorumlayan vardir. Iyi yoruma göre kazanci; kötü yoruma göre ise hastaligi belirtir.

IÇKI
Rüyada serbet, surup gibi alkolsüz içkiler genel olarak hayra yorumlanir. Ancak alkollü içkiler iyiye yorulmazlar.

IDAM
Insan rüyasinda idam edildigini görürse, basarili olacagina yorumlanir. Asilmak, fakirler için hayra isarettir. Zenginler için varligin artacagi anlamindadir. Bekarlar için, evlilik isaretidir. Rüyada idam mahkumu olmak uzun ve serefli yasamak.demektir.

IDRAR
Rüyada idrari tutamamak, malin ve paranin artacagina, mutlu havadis alacaginiza isarettir. Yol ortasinda idrar yapmak hiç ummadiginiz bir kisiden bir fenalik gelecegine yorulur. Idrar darligi zamanla fakirlesecegine isaret eder. Sise içinde idrar, hastane ile ilgili bir durumu bildirir.

IFLAS
Rüyada iflas etmek çok
kazançli ve kârli islere atilacak, bunlardan birçok yara ve kazanç saglayacak demektir.

IFTIRA
Rüyada bir iftiraya ugramak, beklenmedik bir haber almak demektir.

IGNE
Rüyada igne görmek, sagliginiza daha fazla dikkati etmeniz gerektigini isaret eder. Bazi dert ve sanssizliklara ugrayacaksiniz demektir.

IHANET
Ihanete ugramak, genç bir erkek için, ask acisi ya da is nedeniyle sikinti demektir. Orta yasta biri için yakinlarindan birinin ihanetini fark edecegine isarettir. Genç kiz için dertli ve üzüntülü olacagina aski ile kavga edecegine yorumlanir.

IHTIYAR
Rüyada kendini yaslanmis görmek, ömrün uzun olacagina yorumlanir.

IHALE
Rüyada bir ihaleye katilmak, rüyayi görenin sansinin aniden döndügüne islerinde.kötülesmeye.yorulur.

IHRACAT
Bir kisinin rüyada kendisini ihracat yaparken görmesi, rüyayi görenin çok arzulu ve asiri istekli bir kimse oldugunu Bu özelliginin etrafindaki insanlara zarar verdigini ve çevresindekileri kaybetmek üzere oldugunu ifade eder.

IHTILAL
Rüyasinda ihtilal oldugunu gören kimsenin ruh doktoruna görünmesi gerekir.

IHTIYAR ADAM
Ihtiyar birinin elinden bir sey almak yaklasan bir mutluluk isaretidir. Rüyasinda ihtiyarligini gören kimse uzun ömürlü olacak demektir.

IKIZ
Rüyada ikiz çocugu oldugunu görmek isinizde küçük bir basari kazanacaginiza yorumlanir.

IKSIR
Rüyada iksir, çok çalistiginiz için sagliginizin bozulacagina isaret sayilir.

ILAÇ
Rüyada ilaç almak iyiye yorulur. Rüyada ilaç içmek saglik durumunuzun iyi olduguna ve muradiniza ereceginize yorumlanir. Tadi güzel olan bir ilaç almak, bazi sorunlarla karsilasacak; fakat bu sorunlari asacaksiniz demektir. Ilaç imal etmek uzun süredir sonuç alamadiginiz islerin artik sonuca kavusacagina isaret eder.

ILAHI VARLIKLAR
Melek, evliya gibi ilahi varliklar görmek iyiye yorumlanir

ILANI ASK
Rüyada birisine ilani ask edildiginin görülmesi, bir dosttan büyük yardim görülecegine.yorulur.

ILKBAHAR
Rüyada ilkbahar mevsimini görmek iyiye yorumlanir. Ilkbahar rüyasi bereket.ve.bolluk.demektir. Rüyasinda ilkbahar mevsimini gören kimse bir yil boyunca mutlu ve huzurlu olur.

ILAN
Rüyada gazete, radyo, televizyon ilani görmek, emeline kavusmak ve yüklü miktarda para sahibi olmak anlami tasir.

IMAM
Rüyasinda imam gören kimse is yasaminda yükselir, iyi bir makama sahip olur. Rüyasinda imam oldugunu gören kimse çevresinin saygisini kazanacak, yüksek makama yükselecek demektir.

IMPARATOR
Rüyasinda imparator gören kisinin sansi iyi olacak, bir sans oyunundan para gelecek demektir. Ayni zamanda iyi geçmeyecek bir yolculuga çikilacagini.bildirir.

IMPARATORIÇE
Is yasaminizda basarili olup yüksek bir makama yükseleceksiniz; fakat kibirli olmaniz sizi basarisiz kilacak demektir.

IMTIHAN
Imtihan.korkusu.yeni.bir.is.girisimi.yorumlanir. Imtihani basarmak, bir dertten kurtulmak, imtihanda basarisizlik, umulmadik iyi bir haber, imtihan etmek umulmadik kötü bir haber demektir.

IMZA
Rüyada imza atmak, iyi seylere yorulur.Bu rüyayi gören kisi kisa süre içinde dertlerinden.kurtulacak.feraha.kavusacak.demektir.

INCI
inci almak ilim ve fazilet sahibi olmak ve halk tarafindan sevilmek demektir. Agzina inci sokmak, dininin güzel olduguna yorumlanir Inci görmek mutluluga inci almak, baskanliga seçilmeye isarettir. Buna karsilik rüya boynuna inci takan kiz evlenir anlamindadir.. Incileri tek tek ipe dizen kisi mutluluk gözyasi dökebilir

INCIL
Rüyada Incil görmek Müslüman biri için hatalarina dikkat ederse para ve mutluluk demektir. Hiristiyan bir kimse bu rüyayi görürse zor günleri asacagina, rahata kavusacagina yorumlanir.

INCIR AGACI
Rüyada incir agaci görmek is yasaminda basarili olmaya yorumlanir. Incir agaci diken kimse yeni bir is girisiminde bulunur.

INAT
Rüyada inat veya inatçilikla ilgili bir sey görmek, o rüyayi görenin islerinde basarili.olacagina.yorumlanir.

INCIL
Rüyada Incil okuma dünya görüsünüzün yanlis oldugunu bildirir ve degistirmeniz gerektigini isaret eder.

INCIR
Rüyada incir kismet demektir. Fakat incirler kurtluysa bu kismet, dedikoduya ve kiskançliga sebep olacaktir.Mevsiminde incir yemek, güzel bir rüyadir. mutluluk, evlenmek olarak yorumlanir. Kuru incir, zenginligin artacagina isaret eder.Rüyada kendisini incir yerken görmek, basinizdan ask geçecegine yorumlanir.

INEK
Kadin için evlilik erkek için zenginlik anlamindadir. Rüyasinda süt sagan kisi yeni islere atilacak ve bol para kazanacak demektir. Rüyada süt içmek de içinde bulundugunuz durumun daha iyi olacagini isaret eder.

INFILAK
Rüyada çok siddetli bir patlama, yasaminizda çok ciddi bir degisiklik olacagina.yorulur.

INSAN
Rüyasinda tanimadigi bir kisiyi gören insan islerinde birisinin yardimini alacak demektir. Rüyada insan eti yemek de hareketlerinize dikkat etmelisiniz; aksi taktirde çok zarar göreceksiniz anlamindadir.

INTIHAR
Intihar gençlik çaginin dertli, yasliligin rahat olacagina isarettir. Intihar görmek, sikintili habere yorulur. Intihara kalkismak, bir ask haberine isaret eder. Intihar ettiginizi gördüyseniz, bu, yakinda çesitli tersliklerle karsilasacaginiz demektir.

IP
Rüyada ip görülmesi, uzun ömrü isaret eder, iyi haberler haber verir. Kalin ip, dertli günler geçireceksiniz demektir. Özellikle ask yasaminizda karmasiklik yasayacaksiniz anlamindadir.

IPEK BÖCEGI
rüyada ipek böcegi görmek güzel ve çaliskan birisiyle evlenmek anlamindadir. Ipek böceginin öldügünü görmek, sikintili ve aci bir dönem geçireceginize isaret eder.

IPEK
Rüyada ipek görmek çok iyi sayilir. Ipek saflik, iyi niyet, yükselme, basari olarak yorumlanir. Saf ipek görmek, iyi bir habere isarettir. Ipek iplik, uzaktaki bir tanidigin ziyaret olasiligina yorulur. Ipek iç çamasiri, kisa zamanda geçecek dertli günlere.isarettir.

IRIN
Rüyada vücutta irin çikmasi bir iftiraya ugrayacaginiza yorumlanir. Vücuttan irinin aktigini gören kisinin bütün sikintilarindan siyrilacagina ve rahata kavusacagina isaret eder.

IRMIK
Ölüm.haberi.alinacagina.yorumlanir.

ISKAMBIL
Iskambil kagidi oynayan bir kimsenin islerinde hile vardir. Para için oynamak, maddi dertlere yorumlanir.Rüyada para kazanmak için degil de eglence amaciyla iskambil oynuyorsaniz muradiniza ereceksiniz demektir.

ISKELE
Rüyasinda iskele gören kimsenin isleri düzene iyi olacak demektir. Iskelenin yikildigini görmek islerinizin bozulacagina ve sikintiya düseceginize isaret eder.

ISKELET
Iskelet görmek, her genç için, gizli bir tehlikeye; yasli insanlar için, bir tuzaga yorumlanir.

ISKEMLE
Rüyada iskemle gören kisi eger erkekse, o kisinin islerinizin güzel gidecegine ve tatile çikmaya isarettir. Eger ayni rüyayi bir kadin görürse yakinda evlenecegine yorumlanir.

ISPIRTO
Rüyada ispirto gören kisi bosuna vakit geçiriyor demektir.

ISTASYON
Rüyasinda istasyon gören kimsenin planlarini bir süre daha ertelemesi gerekir; çünkü ortam uygun degil demektir.

ISTIRIDYE
Rüyada istiridye veya midye görmek, çevresi genis bir kimseyle tanisacaginizi ve bu olay sonrasinda yasam seklinizde iyi degisiklikler olacagini gösterir.

ISKARPIN
Yeni iskarpin görmek, bolluk ve bereket haberidir. Eski iskarpin, bir dostun ihanetini isaret eder. Patlak iskarpin, sonucunda basari saglanacagini anlatir. Siyah iskarpin, bir dügün olacaginin isaretidir.

ISYAN
Rüyada bir isyani görmek, rüyayi görenin kisa zamanda arkadaslarinin kendisi hakkinda yaptigi dedikodulardan haberdar olacagina yorumlanir. Isyan

IS
Rüyada kendisini bir is yerinde çalisiyor görmek maddi sikintiya düsülecegine yorumlanir.

ISARET
Rüyada kendinizi birilerine isaret verirken görmek, giriseceginiz yeni islerde yakin arkadaslarindan yardim alinacagina yorumlanir.

ISÇI
Çevresine karsi sayginligi ve güveni kaybetme olasiligi ver anlamindadir.

ISKEMBE
Rüyasinda iskembe gören kisinin arkasindan dedikodu yapiliyor demektir. Iskembe yediginin görülmesi de is yasaminizda emeginizin karsiligi alarak terfii edeceginize yorumlanir.

ISKEMBE ÇORBASI
Rüyada iskembe çorbasi içmek, is yasami nedeniyle çok yorgun oldugu anlamina gelir.

ISKENCE
Rüyada Iskence gören refaha, huzura ulasacak demektir. iskence yaptigini gören ise sorunlu zaman geçirecek anlamindadir.

ITFAIYE
Rüyada itfaiye görmek iyiye yorulur. Itfaiye aracinin gelmesi önemli insandan yardim görecek demektir. Itfaiye aracindan su sikildigini görmek önemli göreve gelmek anlamindadir.

ITIRAF
Rüyada gizli bir seyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlasma yapmak demektir. Bazi kararlar verirken dikkatli olmalisiniz anlamindadir.

ITIRAZ
Rüyasinda bir seye itiraz eden kimse is yasaminda kendisine hazirlanan bir komployla karsi karsiya demektir.

IZ
Rüyada bir izi takip etmek, yeni islere atilacaginizi isaret eder.

IZCI
Rüyasinda izci oldugunu gören kimse kalabalik bir toplulukla yolculuga çikacak demektir.
Bir vitrinin önünden geçmek, yanlis davranislarinizdan dolayi komik duruma düseceginizi ve utanacaginizi isaret eder.

IZIN
Bir yerden izin aldigini görmek çok zor bir döneme girdiginizi ve daha fazla çalisirsaniz üstesinden geleceksiniz demektir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: